Prowadzimy szkolenia stacjonarne oraz warsztaty dla nauczycieli i rad pedagogicznych na terenie całego kraju. Zajęcia instruktażowe odbywają się w Waszych placówkach przedszkolnych i szkolnych. Wszyscy uczestnicy otrzymują zaświadczenia ukończenia kursów, szeroko opracowane materiały edukacyjne oraz zabierają wykonane przez siebie prace warsztatowe.
Koszt od osoby wynosi 90 zł. Jeśli trzeba, zapewniamy akredytację szkolenia. W przypadku szkolenia grup nauczycieli lub rad pedagogicznych warunki uczestnictwa, szczegółowy program oraz sposób zapłaty ustalamy indywidualnie.

W razie zainteresowania szkoleniem skontaktuj się z biurem ABC FORMA. Zadzwoń +48 509 642 029 lub pisz kontakt@abcforma.pl

Jeśli z powodu obostrzeń nie możesz zorganizować szkolenia stacjonarnego, polecamy skorzystać z naszej szerokiej oferty szkoleń online. Zapraszamy też na nasz profil na Facebooku, gdzie zawsze dowiesz się o nowościach na naszej stronie

Strona ta wykorzystuje pliki cookies, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka Prywatności.