Nasz zespół

  Bożena Forma

  właściciel

  +48 509 642 029


  Autorka i współautorka książek dla nauczycieli wychowania przedszkolnego (m. in. „Dziecko aktorem” – cz. I i II, „Rok w wierszu i piosence”, Rok z piosenką" „ Wędrówki po krajach Unii Europejskiej”, "Rok z piosenką". Współtwórca strony internetowej www.rokwprzedszkolu.pl Współpracuje z wydawnictwem Bliżej Przedszkola. Autorka wierszy, opowiadań, bajek dla dzieci. Tworzy muzykę do własnych tekstów. Właściciel ABC FORMA SZKOLENIA USŁUGI MUZYCZNE. Organizuje i prowadzi warsztaty dla nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych. Autorka materiałów warsztatowych obejmujących nowe piosenki, zabawy przy muzyce oraz propozycje rozwiązań scenograficznych. Współpracowała z firmą BeCREO Technologies - współautorka obudowy dydaktycznej do gier edukacyjnych z zakresu kodowania i programowania.

  Anna Przepióra

  instruktor


  Nauczyciel przedszkola w Zabrzu. Wieloletni doradca metodyczny wychowania przedszkolnego. Współautorka książek: Poznajemy zawody cz. 1-4, Z rączki dłoni i paluszka teatrzyk dla maluszka. Wspólnie z Bożeną Formą i Beatą Staniczek redagowała czasopismo dla nauczycieli „Akademia Skrzata Benia”. Współpracuje z firmą ABC FORMA. Autorka warsztatów dla nauczycieli przedszkoli z zakresu kodowania, edukacji matematycznej, edukacji językowej, plastycznej i in. Współpracuje z firmą BeCREO Technologies, opracowała gry i zabawy dla przedszkolaków z zakresu kodowania i programowania.

  Monika Galbas

  instruktor


  Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach. Nauczyciel w Społecznym Przedszkolu Artystycznym w Katowicach. Instruktor oraz współautorka warsztatów doskonalących dla nauczycieli przedszkola oraz szkół podstawowych w firmie ABC FORMA. Wykonuje piosenki których autorem jest Bożena Forma. Współpracuje z wydawnictwem Bliżej Przedszkola.

  Agata Złocka

  instruktor


  Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach. Instruktor zajęć umuzykalniających w przedszkolach. Instruktor i współautorka warsztatów doskonalących dla nauczycieli przedszkola oraz szkół podstawowych w firmie ABC FORMA.

  Adriana Urbacz

  instruktor


  Autorka cyklu warsztatów "Bajki choreoterapeutyczne z tańcem i piosenką ". Absolwentka AM w Katowicach, muzyk instrumentalista, pedagog nauczania gry na instrumencie oraz nauczyciel przedszkolny. Od wielu lat prowadzi zajęcia muzyczno-ruchowe, rytmiczne dla dzieci. Choreoterapeutka działająca wg autorskiego programu artystycznego uwzględniając technikę uważności w edukacji. Praktykuje masaż dźwiękiem mis tybetańskich oraz masaż Shantalla. Autorka piosenek dla dzieci i łatwych utworów na pianino i skrzypce dla dzieci.